НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На Львівщині в межах ділянки відповідальності відділу прикордонної служби «Рава-Руська», військовослужбовці військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання  Національної гвардії України спільно із прикордонниками Львівського загону взяли участь у командно-штабному навчанні по захисту державного кордону України.

Метою даного заходу була перевірка ефективності взаємодії та злагодження дій підрозділів Держприкордонслужби і Нацгвардії України під час захисту державного кордону України у мирний період.

За умовами навчання нацгвардійці спільно із прикордонниками вели пошук та  знешкоджували групу незаконного збройного формування , що незаконно перетнула  державний кордон та намагається просунутись в глиб держави.

Окрім того, що пошук вели майже півтори сотні військових, суттєву допомогу їм було забезпечено шляхом використання безпілотних авіакомплексів, які знаходяться на озброєнні у прикордонників. Саме завдяки їм вдалося скоротити час та зменшити район пошуку ДРГ, коригувати дії пошукових елементів та зменшити загрозу життю військовослужбовців.

Спільними зусиллями завдання, що стояло перед прикордонниками та нацгвардійцями були виконані, умовна диверсійна група була виявлена й знешкоджена.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ