НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Упродовж тижня з молодими офіцерами проводили заняття на базі Міжнародного центру Нацгвардії. Метою заходу було виховати єдині погляди на навчання і виховання особового складу, впровадження нових, ефективних форм та методів ведення сучасного бою підрозділом, забезпеченням збереження життя і здоров’я підлеглих, питання, пов’язані зі зберіганням, обслуговуванням та експлуатацією озброєння і військової техніки.

Лейтенанти детально ознайомилися з порядком прийняття посади, специфікою виконання службових обов’язків, методикою застосування підрозділів під час виконання бойових завдань та забезпечення їх повсякденної діяльності. Особливе зацікавлення у лейтенантів викликали заняття з «тимбілдінгу», де вони виконували складні завдання, об’єднуючись при цьому у групи. Психологи Міжнародного центру підготували для них цікаві вправи на спеціальних тренажерах, завдяки чому офіцери покращували свої навички роботи у команді.

«Заняття з інструкторами та бойовими офіцерами закріплять наші навички, які ми відточуємо у різноманітних навчальних ситуаціях. Запорука розвитку це скрупульозна робота над здобутими знаннями й пошук джерел нової інформації», – зазначає офіцер військової частини 3061 молодший лейтенант Ростислав Шиятий.

Також молоді офіцери брали участь у ряді показових, інструкторсько-методичних та контрольних заняттях з основних предметів бойової підготовки. З військовослужбовцями займалися досвідчені офіцери, які брали участь у миротворчих місіях та мають досвід виконання завдань в районі проведення ООС.

Група інформації та комунікації  військової частини 3061 за підтримки відділення інформації та комунікації Міжнародного центру