НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Відпрацювання навчальних питань на практиці – важлива складова підготовки кожного військовослужбовця. Тому на базі навчального центру Збройних сил України «Десна» фахівці зенітного ракетно-артилерійського дивізіону Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Північного ОТО НГУ відпрацювали комплекс заходів із забезпечення охорони та оборони повітряного простору.

 

Гвардійці виконують нормативи та навчальні завдання, крім цього навчаються бути непомітними для ворога. Такі польові виходи проводяться задля поглиблення знань і умінь, а також для усунення можливих недоліків у роботі підрозділу.

 

«Ми проводимо заняття з тактико-спеціальної, інженерної та медичної підготовки. У процесі підготовки до стрільб, значна увага приділяється темам стосовно порядку вивірки прицільних приладів, підготовки зенітної установки до стрільби. Тепер гвардійці мають можливість практично опанувати те, що вивчали в теорії. Всі поставлені завдання були виконані якісно та в повному обсязі», – зауважив заступник командира першої зенітної артилерійської батареї по роботі з особовим складом лейтенант Владислав Стулень.

Група інформації та комунікації військової частини 3027