НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На плацу Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Північного ОТО пройшла церемонія звільнення військовослужбовців строкової служби у запас. Дуже скоро майже 60 молодих хлопців, віддавши свій борг перед Батьківщиною, повернуться до цивільного життя.

Традиційно, перед звільненням у запас гвардійці провели ритуал прощання з Бойовим прапором військової частини. Після цього командир бригади полковник Володимир Мусієнко привітав строковиків з успішним завершенням служби та подякував їм за відданість присязі.

 

«Ви пройшли нелегкий шлях. За цей час ви опанували ази військової служби, навчилися працювати у команді та знайшли нових друзів. Постійна робота над собою та бажання вдосконалюватися сприяли розвитку ваших професійних здібностей. Я переконаний, що у разі необхідності, кожен з вас встане на захист своєї держави», – зауважив Володимир Мусієнко.

 

Також очільник бригади вручив кращим військовослужбовцям почесні грамоти за сумлінне виконання громадянського обов’язку.

 

Самі військові не жалкують, що потрапили на службу саме у Першу Президентську бригаду.

 

«Служба не пройшла для мене безслідно. Тут я навчився багато чому нового, здобув корисні для себе знання та знайшов справжніх друзів. Попереду в мене новий етап життя, але ці роки стали для мене незабутніми»,- зазначає старший солдат Роман Панченко.

 

 

Група інформації і комунікації військової частини 3027