НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів НГУ триває курс колективної підготовки фахівців за інженерними військово-обліковими спеціальностями. У ньому беруть участь сапери з військових частин Західного ОТО Національної гвардії України.

Курс проводиться Навчальним центром підготовки підрозділів. У проведенні занять також використовується інженерна техніка та спеціальне обладнання.

У складі відділень гвардійці опановують встановлення інженерних загороджень та мінних полів, маскування фортифікаційного обладнання взводного опорного пункту та влаштування переходів через різноманітні перешкоди. Заняття проводяться як вдень, так і в нічний час.

«Кожен фахівець інженерної справи повинен відчувати, що відповідає не тільки за своє життя, а й за життя своїх побратимів. Це є одним із факторів проведення саме колективної підготовки. Сапер помиляється лише один раз, необхідно максимально виключити ризики та провести інженерне забезпечення тих завдань, які покладені на підрозділ», – зазначив під час проведення занять керівник курсу колективної підготовки майор Ігор Барняк.

Цього разу учасники курсу були залучені як приданий інженерний підрозділ на ротних тактичних навчаннях. Курс колективної підготовки роти оперативного призначення гарно підійшов для відпрацювання встановлення та подолання інженерних загороджень, мінування та розмінування маршрутів. Таким чином два різних курси були поєднані для максимального наближення до бойових умов.

Після проходження кожного етапу навчання гвардійці-сапери складають заліки, а у фіналі курсу відбудуться тактико-спеціальні навчання зведеного підрозділу. Крім цього, впродовж занять, військовослужбовці мають змогу обмінятися досвідом, що був отриманий ними під час участі в ООС.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ