НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міжнародному міжвідомчому багатопрофільному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії відбулось урочисте відкриття базового курсу розвідника за участі представників Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні (операція «UNIFIER»).

На урочистостях Національну гвардію України представляли заступник начальника управління міжнародного співробітництва департаменту персонального штабу Головного управління НГУ полковник Сергій Мальцев, старший офіцер відділу розвідки Головного управління НГУ підполковник Олексій Каргатов та командування Міжнародного центру. Від канадської сторони на заході були присутні командир операції «UNIFIER» підполковник Люк-Фредерік Гілберт, офіцер по взаємодії з НГУ капітан П’єр-Олів’є Лер, керівник групи індивідуальної підготовки майор Селін Бест та інструктори, які будуть задіяні до підготовки українських спецпризначенців.

 «Я дуже радий сьогодні бути тут і споглядати, як наступне покоління українських воїнів бере активну участь у своєму професійному розвитку. Збройні сили Канади упродовж семи років поступово, крок за кроком, підтримують українських колег у їх прагненні до сумісності з НАТО. Завдяки проведенню таких курсів ви стаєте професійними та удосконалюєте свою бойову майстерність», – сказав під час урочистостей підполковник Люк-Фредерік Гілберт.

За словами полковника Сергія Мальцева цей курс є надважливим для підготовки спецпризначенців Національної гвардії України.

 

«Сьогодні ми впроваджуємо в Національній гвардії другий пілотний курс підготовки розвідників. Він створювався спільно з представниками операції «UNIFIER» та стане кваліфікаційним для підрозділів спецпризначення та розвідки», – зазначив він.

Проведенню базового курсу розвідника передувала підготовка інструкторів-заступників командирів навчальних відділень від української сторони. До складу навчальної групи ввійшли військовослужбовці з розвідувальних підрозділів військових частин Національної гвардії, які за підсумками першого пілотного курсу були найкращими у своїй справі та набрали найбільшу кількість балів. Під час проведення навчально-методичного збору канадськими колегами інструктори-розвідники повторили пройдений матеріал, нагадали всі навчальні питання та відпрацювали взаємодію.

З початком базового курсу розвідників усіх присутніх привітав начальник Міжнародного центру полковник Олександр Крячко: «Щиро вітаю учасників курсу та наших канадських колег з його початком. Ми забезпечимо всі необхідні умови для його проведення. Він буде цікавим та тяжким водночас. І тому, хочу побажати кожному учаснику набути професійні вміння та навички, витривалості та сили духу».

Доречно сказати, що це перший візит представників командування канадської тренувальної місії 12 ротації до Міжнародного центру Нацгвардії. Під час зустрічі гвардійці ознайомили канадських колег з його інфраструктурою, функціями та завданнями, а також обговорили основні напрямки співпраці.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ