НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

 

У Навчально-бойовому центрі підготовки до спеціальних дій Міжнародного центру НГУ, що дислокується у місті Вишгороді, на Київщині, розпочались курси базового рівня підготовки військовослужбовців Окремих загонів спеціального призначення Національної гвардії України.

На навчання прибули гвардійці, які тільки розпочали службу у підрозділах спецпризначення. Традиційно, підготовка розпочалась з психологічного вивчення індивідуальних особливостей кожного військовослужбовця.

Бійцям підрозділів спеціального призначення досить часто доводиться діяти в умовах невизначеності, працювати в екстремальних умовах та швидко підлаштовуватись до них. Це вимагає від них не тільки відмінної бойової чи фізичної підготовки, але й психологічної стійкості, узгодженості та злагодженості дій. До того ж, хорошого розуміння особливостей одне одного.

«Упродовж трьох місяців військовослужбовці пройдуть індивідуальну підготовку та навчяться діяти у складі малих тактичних груп. Особливу увагу буде, тактико-спеціальній підготовці та військовій топографії. По завершенні курсу військовослужбовці стануть повноправними членами груп спеціального призначення і зможуть повною мірою виконувати ті завдання, що покладаються на їхні підрозділи», – зазначив на початку занять начальник Навчально-бойового центру підготовки до спеціальних дій полковник Костянтин Корніцкий.

Попереду на гвардійців очікують тривалі та виснажливі тренування, заняття з бойової та спеціальної підготовки, десантування та занурення під воду у водолазному спорядженні, автономні польові виходи, стрільби та водіння бойової техніки.

«Під час курсу молоді бійці зможуть підвищити свою професійну компетентність, відчути власну силу, проявити нескореність духу та залізну витримку, які так необхідні справжньому спецпризначенцю» – каже полковник Костянтин Корніцкий

Для курсантів уже відбулись заняття з домедичної підготовки за участі парамедика ГО «АVС» (міста Київ) Леоніда Федоровського та практичні заняття з парашутно-десантної підготовки, де гвардійці навчалися, як правильно укладати парашут та іншим тонкощам справи.

Варто сказати, що на кожному етапі навчання спецпризначенці будуть складати заліки, а інструкторський склад визначатиме рівень підготовленості кожного військовослужбовця для корегування програми підготовки та проведення занять.

У проведенні курсу беруть участь і представники операції «ЮНІФАЄР» Збройних сил Канади в Україні. Канадські колеги надають дорадчу допомогу під час проведення тактико-спеціальних навчань та переймають досвід.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ