НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міжнародному центрі Нацгвардії гвардійці провели ряд змагань серед підрозділів, щоб визначити найсильніших воїнів Дня фізичної культури та спорту України. Проводили змагання з волейболу, тенісу, перетягування канату, силового багатоборства.

Участь брали дві команди бійців з батальйону забезпечення навчального процесу, команда загальновійськового полігону та збірна команда навчального збору, які зараз проходять підготовку у Міжнародному центрі.

«Цей день є святом для всіх, хто дорожить цінностями здорового способу життя та вперто зміцнює своє тіло і дух, займаючись фізичним навантаженням. Спорт допомагає формуванню особистості й розкриттю можливостей людини, а також дає заряд бадьорості та оптимізму» – поздоровив гвардійців начальник фізичної культури та спорту підполковник Сергій Шепель.

Переможцями з тенісу стала команда військової частини 3047 навчального збору. У силовому багатоборстві як завжди переможцями стали воїни батальйону забезпечення Міжнародного центру. У перетягуванні канату перемогу отримала збірна команда навчального збору, а у змаганнях з волейболу знов перемогла команда батальйону забезпечення.

«Заняття фізичною культурою, спортом, ведення здорового способу життя – є одним із чинників розвитку сучасної людини та її морального і фізичного здоров’я. А для військовослужбовців це перш за все обов’язкова підготовка, що сприяє якісному виконанню службово-бойових завдань» – додав тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника Міжнародного центру майор Станіслав Олешко.

Незалежно від того, який підрозділ переміг на змаганнях, всі учасники, що взяли участь, змогли перевірити на що здатні. І зрозуміли, що не дарма витратили час на вдосконалення своїх фізичних здібностей.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру