НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У період з 14 по 16 вересня у Київській області проходять масштабні антитерористичні тактико-спеціальні навчання. Силовики відпрацьовують протидію диверсійним проявам на військових об’єктах. До заходу залучені підрозділи Національної гвардії України, Служби безпеки України, Національної поліції, Військової служби правопорядку України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, командування залучених військових частин, представники органів влади Київської області.

Військовослужбовці Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Північного об’єднання також беруть участь в цих навчаннях. З метою протидії намірам терористичної діяльності, відповідно до задуму, гвардійці проводять оперативно-розшукові дії по виявленню диверсійно-розвідувальних груп, підозрілих предметів та засобів ураження.


“Диверсантом може бути будь-хто: цивільна особа, група людей, місцевий мешканець. Тому потрібно досконало проводити пошукові заходи. Для успішного виконання завдання до складу пошукових груп залучені кінологи зі службовими собаками та бронеавтомобілі високої прохідності. У разі виявлення гвардійцями диверсійної групи проводиться її затримання та доставлення підозрілих осіб до фільтраційних пунктів для подальшого з’ясування обставин”, – зауважує підполковник Віктор Шеремет.

Варто зауважити, що на період проведення навчань можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів і громадян, а також перевірка документів, що посвідчують особу. Всі заходи проводяться в рамках чинного законодавства. Тому громадянам слід бути пильними та з розумінням поставитися до тимчасових обмежень.

Група інформації та комунікації військової частини 3027 Північного ОТО