НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Нещодавно завершився пілотний базовий курс підготовки розвідника НГУ та офіцери Головного управління Національної гвардії разом з представниками операції «UNIFIER» Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройні сили Канади в Україні вже обговорюють зміни щодо запуску нового курсу.

Протягом першого курсу фахівці від Нацгвардії спільно з канадськими інструкторами вдосконалювали та корегували програму занять. За їхніми словами, приведення навчальної програми до ідеалу є дуже важливою, тому що цей курс стане базовим для підрозділів спеціального призначення та снайперів.

На зустрічі канадська сторона виявила бажання збільшити тривалість курсу з 45 до 50 днів, але зменшити кількість занять на кожен день. Щодо самих занять, вони стануть більш орієнтованими до реалій Операції об’єднаних сил і матеріальної бази Національної гвардії. А також на новому курсі будуть активніше використовувати погодні умови для ускладнення та різноманітності завдань.

«Ми вислухали пропозиції канадської сторони та довели їм свої. На щастя у нас практично однакові цілі, ми хочемо адаптувати курс до наших реалій та додержуватись при цьому стандартів НАТО. Ми плануємо запустити новий курс вже у жовтні цього року» – висловився один з офіцерів Головного управління Національної гвардії України.

За час проведення минулого курсу канадські інструктори відібрали 6 кращих гвардійців, які пройшли курс без жодних помилок. Курс був настільки ефективним що наступного курсу ці гвардійці будуть залучені вже у якості інструкторів, які будуть допомагати представникам операції «UNIFIER» проводити заняття.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру