НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

В Івано-Франківську на базі 50-го полку імені полковника Семена Височана Західного територіального управління Національної гвардії України відбулись дводенні навчально-методичні збори із заступниками командирів військових частин по роботі з особовим складом.

Участь у зборах взяли заступники командирів військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України по роботі з особовим складом під керівництвом заступника начальника управління по роботі з особовим складом — полковника Станіслава Басараба.

Перший день розпочався з молебню щодо вшанування загиблих під час АТО та ООС. Начальник відділу інформаційного, духовного та культурного забезпечення управління по роботі з особовим складом департаменту персоналу ГУ НГУ полковник Василь Пилипенко під час теоретичної частини розкрив тему проблемних питань в організації роботи з особовим складом, шляхи їх вирішення та пріоритетні напрямки діяльності офіцерів органів по роботі з особовим складом на сучасному етапі розвитку Національної гвардії.

Одними з основних питань зборів було вивчення проблематики по відбору і комплектуванні військовослужбовцями строкової військової служби, використання сучасних освітніх просторів хабів під час проведення заходів культурно-просвітницької роботи з військовослужбовцями.

Як зауважив заступник начальника західного територіального управління по роботі з особовим складом полковник Станіслав Басараб: «Кожен офіцер повинен прагнути до самовдосконалення у виконанні службових обов’язків. Робота з особовим складом містить цілий комплекс заходів щодо зміцнення військової дисципліни та правопорядку, як у військовій частині, так і в підрозділах, тому чимало уваги треба приділяти її плануванню та аналізу».

Крім того, голова військових капеланів Івано-Франківської області отець Роман Зелеський розповів присутнім про духовну опіку військовослужбовців та членів їх сімей.

Завершився перший день занять концертною програмою за участю Академічного ансамблю Національної гвардії України.

Під час другого етапу учасники зборів вшанували загиблих учасників АТО та ООС в меморіальному сквері. Опісля вирушили до Івано-Франківської обласної державної адміністрації, де депутат Івано-Франківської обласної ради, психолог Наталія Чаплинська обговорила сучасні методи та підходи в реабілітації військовослужбовців та членів їх сімей. Окрім цього, начальник служби психологічного забезпечення Західного територіального управління підполковник Едуард Співак надав практичні поради, щодо покращення психоемоційного стану військовослужбовців.

Мету навчально-методичних зборів було досягнуто. В ході дискусій та обговорень були напрацьовані рішення для розв’язання проблемних питань та поставлені завдання на покращення роботи офіцерів по роботі з особовим складом в напрямку організації роботи з військовослужбовцями, як складової успішного виконання службових завдань за призначенням.

Наприкінці зборів заступником начальника управління по РОС полковником Станіславом Басарабом було підбито підсумки роботи заступників командирів військових частин по роботі з особовим складом за 6 місяців та вказано пріоритетні завдання щодо організації служби на II півріччя 2021 року.

 

Василь Балан