НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, яка дислокується в Івано-Франківську, відбулись дводенні збори з заступниками командирів військових частин зі служби.

На зборах з офіцерами проводилися, як теоретичні, так і практичні заняття за різними напрямками. Велику увагу було приділено удосконаленню навичок заступників командирів частин зі служби щодо забезпечення безпеки громадян під час масових заходів й діям особового складу під час затримання груп осіб, які незаконно перетнули державний кордон України.

Саме у військовій частині 1241 завдяки успішній реалізації проєктів транскордонного співробітництва спільно із жандармерією Румунії за фінансування Європейського Союзу успішно впроваджуються іноземні підходи до організації виконання завдань з охорони громадського порядку, зокрема й в прикордонних районах.

Іноземні партнери надають дієву допомогу у навчанні нацгвардійців, що вже, як результат плідної міжнародної співпраці, позитивно вплинуло на якість виконання завдань з охорони громадського порядку.

 

«Чітка організація службової діяльності у підрозділах Національної гвардії України є гарантією якісного виконання завдань. Тому покращення навичок офіцерів є надзвичайно важливим», – зазначив заступник начальника Західного територіального управління зі служби полковник Степан Логуш.

 

Під час зборів учасникам продемонстрували матеріально-технічну базу, включаючи закуплені засоби в рамках міжнародної технічної допомоги, та обговорено питання щодо включення військових частин як до регіональних програм профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю, так і програм міжнародного масштабу.

 

«Основним завданням – є навченість і підготовленість офіцерів, які відповідають за напрямок охорони громадського порядку. Сьогоденність вимагає від гвардійців бути професіоналами високого рівня та бути у постійній готовності до вірного реагування у будь-якій ситуації, яка трапиться під час виконання службово – бойових завдань», – зазначив заступник командира військової частини 1241 зі служби підполковник Богдан Богдан.

 

Наприкінці зборів заступником начальника управління зі служби полковником Степаном Логушем було підбито підсумки роботи заступників командирів військових частин зі служби за 5 місяців та вказано пріоритетні завдання щодо організації служби на II півріччя 2021 року.

Василь Балан