НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У 5 Слобожанській бригаді навчають молоде поповнення призову І-2021. Вже 47 новобранців опановують «ази» військової служби. Молоді гвардійці навчаються теорії у навчальних класах, а закріплюють практичні навички в полі і на стрільбищі.

 

 

Базовий курс для новобранців – це постійні тренування з фізичної підготовки, військової тактики, володіння стрілецькою зброєю, домедична допомога потерпілим, правильність припасування спорядження та психологічні тренінги для згуртованості колективу. Протягом навчання хлопців супроводжують сержанти-інструктори. 

 

«Мені подобається атмосфера, трохи не звик до військового режиму, проте це реально загартовує. Я поставив за мету дисциплінувати себе. Адже коли я був студентом це було досить складно», – розповідає  новобранець Роман Шевченко.

 

«Я строковик, зізнаюсь, трошки боявся яке буде відношення командира до новеньких. До призову мені лякали міфами про жорстокість командування. Я цього не побачив, наш командир дійсно вимогливий, але справедливий. Він з розуміннями ставиться до  того, що ми поки без підготовки і у нас все попереду», – ділиться солдат Руслан Яблонський. 

 

За 2 тижні новоспечені гвардійці складуть присягу на вірність українському народові і стануть повноправними військовослужбовцями НГУ. 

 

 

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ.