НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

14 травня, під час проведення загальногарнізонного інструктажу, керівниками правоохоронних відомств було зазначено, що охорону громадського порядку під час курортного сезону забезпечуватимуть гвардійці Маріупольської бригади Нацгвардії та поліцейські Донецької області.

Крім того, під час заходу, за вагомий внесок у зміцненні правопорядку та протидію незаконним збройним формуванням, від імені очільника поліції Донеччини Миколи Семенишина було нагороджено кращих правоохоронців Донецької області. Серед нагороджених були також гвардійці та гвардійки 12-ї бригади оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького. 

Основні завдання правоохоронців на період курортного сезону залишаються незмінними – протидія вуличній злочинності та миттєве реагування на всі повідомлення громадян. Також увагу правоохоронців було сконцентровано на недопущенні дестабілізації оперативної обстановки в населених пунктах прифронтового регіону, вилученні з незаконного обігу зброї, боєприпасів та наркотичних речовин та виявленні розшукуваних осіб.

Загалом у вихідні дні на Донеччині охорону правопорядку забезпечуватимуть понад 600 військовослужбовців Нацгвардії та працівників поліції у складі піших та автопатрулів. Допомогу гвардійцям та поліцейським також надаватимуть представники громадських формувань.

Вадим Вигінний