НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці Національної гвардії України вшанували пам’ять героїв, які загинули  в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. У День пам’яті загиблих захисників України гвардійці відвідали меморіал загиблим 12 військовослужбовцям, в тому числі генералу Сергію Кульчицькому в Слов’янську, пам’ятний знак загиблим спецпризначенцям та гвардійцям в Семенівці, меморіальні пам’ятники військовослужбовцям НГУ, які трагічно загинули під час несення служби на блокпосту поблизу міста Маріуполя та військову частину 3035 Національної гвардії України. Крім цього військовослужбовці поклали квіти на Алеї слави героям АТО/ООС в місті Покровськ. 

Вшанування розпочалося з хвили мовчання, після чого відбулось покладання квітів. На заходах були присутні родичі героїв, представники Національної гвардії України, керівництво області, духовенство, представники силових структур, громадських організацій та дружніх країн Латвії й Польщі.

«Ми глибоко шануємо  і завжди пам’ятаємо про загиблих бійців-героїв, які загинули захищаючи Україну і дали відсіч ворогу-загарбнику ціною власного життя та щастя своєї родини. З генерал-майором Сергієм Кульчицьким я був знайомий особисто, він завжди брав на себе відповідальність, був поважним проте компанійським та чуйним офіцером, про таких кажуть: «людина дії»», – зазначив заступник Командувача Об’єднаних сил з питань застосування сил та засобів Національної гвардії України полковник Віталій Козалєтов.

 

«Мужність та героїзм наших побратимів під час виконання бойових завдань є прикладом самовідданого служіння Батьківщині. Пам’ять про воїнів, що загинули задля збереження мирного неба над Україною назавжди залишиться в наших серцях», – промовив заступник командира угруповання Національної гвардії України по роботі з особовим складом в ОТУ “Схід” підполковник Олександр Заболотний.

Пресслужба угруповання Національної гвардії України Об’єднаних сил