НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Змагання пройшли на базі 239-го загальновійськового полігону Збройних Сил України поблизу міста Черкаське.

Упродовж трьох днів за звання кращого боролися військовослужбовці військових частин Національної гвардії з Кривого Рогу, Харкова, Калинівки, Запоріжжя, Гостомеля та Вишгорода.

Фінал змагань проходив у кілька етапів, під час яких зенітники продемонстрували злагодженість дій розрахунку, виконуючи нормативи з приведення в бойове положення зенітної установки, заміни гарячих стволів та спорядження стрічки набоями, визначали повітряні цілі, вправлялися у стрільбі зі стрілецької зброї та на швидкість долали військову естафету – «зенітний біатлон». На завершення, зенітні обслуги відбивали напад умовного противника на відстані 900 метрів.

«Щороку команди показують високий рівень підготовки, пройшовши відбіркові етапи на першість військової частини та територіального управління. Участь у змаганнях дає можливість особовому складу вдосконалити свої навички», – відзначив начальник протиповітряної оборони Головного управління Національної гвардії України полковник Андрій Воєвода.

За результатами змагань перемогу отримала команда військової частини 3017 Східного оперативно-територіального об’єднання. Друге місце виборола команда військової частини 3029 Південного ОТО та третє місце – зенітний розрахунок батальйону оперативного призначення військової частини 3011 Центрального ОТО. Призерів змагань нагороджено дипломами.

Команда-переможець представлятиме Національну гвардію на змаганнях серед підрозділів протиповітряної оборони Збройних Сил України, що пройдуть наступного року на Рівненському полігоні.

 

Тетяна Якимчук