НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Уміти дати достойну відсіч противнику, віртуозно маневрувати на визначеній місцевості, вдосконалити навички стрільби з озброєння бойових машин – саме такі навички демонстрували гвардійці окремого загону спеціального призначення Північного ОТО на базі навчального центру Збройних сил України «Десна» під час навчальних стрільб.

 

 

Майстерність військовослужбовці відточували на потужній техніці, яка з’явилась на озброєнні спецпідрозділів ще у 2014 році та вже встигла показати високу прохідність та мобільність. БТР-3Е1 призначений для транспортування механізованих піхотних частин і забезпечення вогневої підтримки в бойових діях. Цей бронетранспортер з диференційованою протикульовою бронею і протиосколковим захистом з кевлару збільшив вогневу міць у порівнянні з попередніми моделями та можливість знищувати важкоброньовану техніку, фортифікаційні споруди, ба навіть літальні апарати, у яких швидкість нижче надзвукової.

 

«Починаючи з 2014 року машина брала участь у багатьох боях на сході країни. На той час ми проходили обкатку техніки. Та вже перші обстріли противника показали, на що здатна машина. Техніка виходила з бою під щільним вогнем противника майже цілою і неушкодженою, що показало її надійність», – поділився спогадами командир екіпажу.

 

 

Традиційно заняття  розпочалися з перевірки технічного стану та готовності озброєння до виконання вправ. Далі кожен з членів екіпажу провів заряджання зброї як без розрахунку часу, так і за умови обстановки наближеної до бойової, коли часу обмаль. А згодом, за легендою, військовослужбовці виконували бойове завдання з відведення техніки до безпечної позиції. Також під час бойової стрільби вони відпрацювали усунення будь-яких несправностей, що можуть виникнути у реальній бойовій обстановці.

 

 

На думку учасників, не зважаючи на великий досвід виконання подібних завдань, такі навчання ще більше згуртовують особовий склад, що дозволяє підвищити  злагодженість екіпажу машини та вдосконалити навички стрільби з озброєння бойових машин.

 

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ