НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

2-го грудня на державному кордоні України та Республіки Білорусь в районі пункту пропуску «Нові Яриловичі» гвардійці військової частини 3082 та Першої Президентської бригади Національної гвардії України разом з Державною прикордонною службою, Національною поліцією, ДСНС, Державною міграційною службою та органами місцевого самоврядування взяли участь в об’єднаних тактико-спеціальних навчаннях.

Всі тренування проходили під чітким наглядом Директора Департаменту планування та застосування Головного управління Національної гвардії України генерал-майора Олександра Олещенка, першого заступника Голови Державної прикордонної служби України генерал-майора Володимира Нікіфоренка, заступника Голови Національної поліції України генерала поліції третього рангу Олександра Фацевича та керівників інших структур.

Спільними силами підрозділи системи МВС відпрацювали недопущення незаконного перетину державного кордону та затримання мігрантів вже на території нашої держави.

«На сьогоднішній день взаємодія в секторі безпеки та оборони знаходиться на достатньо високому рівні. Підрозділи Національної гвардії України готові до виконання поставлених завдань в повному обсязі», – зазначив генерал-майор Олександр Олещенко.

Об’єднані тактико-спеціальні навчання проходять відповідно до графіку по всіх областях України, що межують з Республікою Білорусь. Головна їх мета – це недопущення незаконного перетину державного кордону України великими групами мігрантів.

Група інформації та комунікації військової частини 3082