НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Так, на базі кінологічного центру Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка відбулись триденні збори з кінологами. Цікавою особливістю стало те, що до заходу було залучено не тільки військовослужбовців бригади, а й співробітників кінологічної служби Національної поліції.

Кінолог – надзвичайно важлива та цікава професія. Особливо, коли це стосується розшуку безвісти зниклих людей, виявленні вибухівки, зброї, затримання злочинця тощо. Військовий кінолог повинен знати та володіти різноманітними методиками дресури, а також мати певний інструментарій для правильного фахового вивчення собаки. Саме тому час від часу з кінологами проводяться різного роду збори та навчання.

«Проведення зборів та навчань є запорукою успішної підготовки кінологів та службових собак. Військовослужбовці отримали можливість поспілкуватись з кінологами інших силових структур, дізнатись про їх методи виховання та підготовки службових собак. Адже кінологія є досить багатогранною і в світі існує чимало унікальних методів не тільки для навчання собак, а й для самого кінолога», – зауважує начальник кінологічної служби підполковник Олександр Денисюк.

Отож, військовослужбовці вдосконалили навички роботи із собакою у таких напрямках: пошук зброї та набоїв, вибухонебезпечних речовин та предметів, вибірка речі та людини, вироблення активно-захисної реакції поведінки собаки та робота по сліду.

Група інформації та комунікації військової частини 3027