НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Упродовж тижня понад двісті молодих офіцерів, які щойно отримали первинне офіцерське звання будуть вдосконалювати бойові навички та навчатися працювати з особовим складом підрозділу. На них чекають заняття з тактичної та вогневої підготовки, військової медицини та «тімбілдингу».

«Офіцери, які прибули на збори практично візьмуть участь у великій кількості занять з метою якісної підготовки для виконання повсякденних службово-бойових завдань як в місцях дислокації своїх підрозділів, так і в районі проведення операції Об’єднаних сил», – зазначив керівник зборів, заступник начальника Північного Київського територіального управління полковник Роман Леонович.

Молоді офіцери ознайомляться з вимогами основних документів, якими керуються у своїй службово-бойовій діяльності за напрямками бойової та спеціальної підготовки, роботи з особовим складом, організації тилового, технічного та медичного забезпечення.

Під час даних зборів будуть викладені основи та методика підготовки особового складу Національної гвардії та вимоги законодавства щодо організації даного процесу.

Посмішки на обличчях офіцерів показують що вони готові до майбутніх занять. А згодом, повернувшись до своїх підрозділів вони передадуть досвід, набутий під час навчання своїм підлеглим.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру та група інформації та комунікації військової частини 3061