НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

Під час несення служби з охорони громадського порядку в Центральному районі міста Миколаєва спільним автопатрулем і пішими патрулями військової частини 3039 та працівниками патрульної поліції виявлено двох крадіїв та “закладника”.

1 вересня о 17:45 під час патрулювання Центрального району, військовий наряд гвардійців звернув увагу на громадянина, який вживав спиртні напої поблизу дитячого майданчика та при наближенні патруля почав вести себе знервовано. 

Проводячи поверхневий огляд, правоохоронці виявили речовини ймовірно наркотичного походження, приблизна вага яких складала 33 грами: 9 згортків з кристалічною речовиною білого кольору, 5 пігулок так званих “ЛСД”, 5 пігулок рожевого кольору “Екстазі”. 

На місце була викликана слідчо-оперативна група. Чоловіка передано працівникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

Також о 18:30 під час патрулювання Центрального району, на планшет спільного автопатруля надійшов виклик про те, що з квартири громадянки було викрадено золоті прикраси. 

Після уточнення прикмет крадія, правоохоронці провели ряд пошукових заходів, в ході яких, невдовзі, виявили чоловіка, схожого за описом та при поверхневому огляді у нього при собі були викрадені цінності. 

Громадянина передали слідчо-оперативній групі для подальшого з’ясування всіх обставин. Сумма повернутого майна склала 13 000 грн. 

Того ж дня  о 19:00 у цьому ж районі, до військового наряду звернувся громадянин і повідомив, що невідомий йому чоловік поводить себе підозріло та можливо здійснив крадіжку майна з магазину. 

Після уточнення прикмет, правоохоронці провели ряд пошукових заходів, у ході яких, невдовзі, виявили громадянина, схожого за описом. Чоловіка передали слідчо-оперативній групі для подальшого з’ясування всіх обставин.

 

Дмитро Горбачик