НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

23 липня під час несення служби з охорони громадського порядку в Центральному районі міста Миколаєва автопатрулем військової частини 3039 Південного ОТО Національної гвардії України виявлено правопорушника.

 

Так, під час патрулювання, військовий наряд гвардійців звернув увагу на громадянина, який вживав алкогольні напої (пиво) на дитячому майданчику. Проводячи поверхневий огляд, патруль виявив речовини наркотичного походження: 26 таблеток «Метадону» та прозору колбу з порошкоподібною речовиною білого кольору близько 100 грам. На місце була викликана слідчо-оперативна група. Чоловіка передано працівникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

 

За даним фактом в поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

 

“Кожен день гвардійці нашої військової частини несуть службу по охороні громадського порядку як у місті, так і в курортній зоні. І кожен день ми оберігаємо спокій громадян на вулицях. Національна гвардія України – завжди там, де потрібно. Там, де є національна гвардія, там – і порядок”, – зазначив заступник командира військової частини 3039 зі служби Артем Щербаков. 

 

 

Дмитро Горбачик