НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Так, 07 листопада о 20:40 патрулюючи Центральний район міста Миколаєва, гвардійці військової частини 3039 помітили молодика, який в «Каштановому сквері» розпивав спиртні напої. На зауваження військовослужбовців він не реагував, мало того, почав кидатись у бік правоохоронців, намагаючись нанести тілесні ушкодження.

Вгамувавши громадянина, під час поверхневого огляду в нього було виявлено предмет схожий на пістолет. Як з’ясували пізніше у відділенні поліції, даний пістолет травматичної дії, але “кустарно” був перероблений на вогнепальну зброю.

Того ж вечора о 21:05 патрулюючи Заводський район міста, правоохоронці спільного автопатруля звернули увагу на громадянина, який знервовано біг від заправки «ОККО». Даного чоловіка було обмежено в пересуванні, після чого при спілкуванні зі співробітниками заправки було виявлено факт крадіжки.

В обох випадках правопорушників передали працівникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

Загалом, протягом тижня, спільними та самостійними військовими нарядами миколаївських гвардійців було виявлено та передано поліціянтам 8 осіб за підозрою у вчиненні різного роду злочинів та 53 особи за адміністративні правопорушення. Повернуто майна на суму близько 700 грн та вилучено 16 г наркотичних речовин.

Дмитро Горбачик