НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У військовій частині 3039 Національної гвардії України вшанували військовослужбовців, які загинули під час виконання службово-бойових завдань в зоні АТО/ООС.

Саме в ці святкові дні для всієї країни, військовослужбовці військової частини вшановують своїх бойових побратимів, які віддали своє життя за Україну та її народ. Особовий склад згадав своїх героїв, яких тепер, нажаль, немає в строю. З метою вшанування пам’яті бійців, військова частина провела мітинг з хвилиною мовчання, покладанням квітів до меморіалу загиблим військовослужбовцям частини та на могили наших героїв.

 

«Кожне ім’я нашого побратима – назавжди викарбуване в наших серцях. Кожен з них – приклад відданості, сили духу і вищих людських чеснот для наслідування теперішньому та майбутньому поколінню. В нашому однострої назавжди залишаться імена наших бойових побратимів і їх героїчний подвиг. Згадуємо кожного, щоб не забувати про жертви цієї війни, в якій загинули найкращі сини України», – зазначив командир військової частини 3039 полковник Сергій Вакуленко.

Усі ті, хто поклав своє життя за нашу державу, назавжди залишаться у нашій пам’яті та будуть служити прикладом виконання військового обов’язку.

Дмитро Горбачик