НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Приблизно об 11:00 на планшет військового наряду, який ніс службу з охорони громадського порядку в  Центральному районі міста Миколаєва надійшло повідомлення про крадіжку мобільного телефона. Після уточнення прикмет, правоохоронці провели ряд пошукових заходів, в ході яких невдовзі виявили громадянку, схожу за описом. Жінку передали слідчо-оперативній групі для подальшого з’ясування всіх обставин та перевірки на причетність до скоєння інших злочинів, а телефон повернули власниці.

За даним фактом в поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка».

Також о 19:00 в Заводському районі міста військовий наряд гвардійців звернув увагу на громадянина, який прискорив ходу побачивши правоохоронців. Під час поверхневого огляду, гвардійці виявили речовини явно наркотичного походження: 5 пігулок та шприц з прозорою білою речовиною близько  30 грам. На місце була викликана слідчо-оперативна група. Чоловіка передано працівникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

За даним фактом в поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

Дмитро Горбачик