НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На території 19 Миколаївського полку охорони громадського порядку Національної гвардії України відбулося урочисте вручення військовослужбовцям сертифікатів  на нову техніку, яка потрібна для виконання поставлених завдань з охорони громадського порядку та заохочення особового складу.

Нацгвардійці поповнили свою матеріально-технічну базу електрошокерами, бодікамерами, планшетами, одноразовими кайданками, гучномовцями, відеореєстраторами тощо.

«Сучасне технічне забезпечення – невід’ємна складова, що дозволяє суттєво збільшити ефективність виконання завдань служби для підтримання спокою та правопорядку на вулицях нашого міста», – зазначив командир військової частини 3039 полковник Сергій Вакуленко.

Нове устаткування на суму понад 400 тисяч гривень закупили в рамках комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Миколаївській області на 2017-2021 роки.

«Безпосередньо Нацгвардія і управління Нацполіції обирали ті необхідні засоби, які найактуальніші для забезпечення обороноздатності. Вважаю, що в бюджеті 2022 року ми також будемо підтримувати такі питання», – сказав заступник голови облдержадміністрації з питань розвитку інфраструктури, будівництва, житлово-комунального господарства, цивільного захисту, охорони здоров’я, оборонної та мобілізаційної роботи Ігор Кузьмін.

За словами заступника командира військової частини 3039 Артема Щербакова, нове обладнання буде використовуватися під час патрулювання міста, карантинних перевірок.

«Екіпажі та піші патрулі Нацгвардії вже навчені користуватися новим обладнанням. 24 листопада бійці, екіпіровані новим обладнанням, відправилися виконувати завдання з охорони громадського порядку», – розповів заступник командира військової частини зі служби майор Артем Щербаков.

Окрім того, кращих військовослужбовців частини, які відзначилися під час служби з охорони громадського порядку в місті, відзначили подяками та грамотами, а військовий священик (капелан) протоієрей Володимир Сеньковський благословив особовий склад на подальше несення служби та побажав міцного здоров’я.

Дмитро Горбачик