НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Миколаєві за ініціативи ГО «Асоціація інвалідів-ветеранів АТО» та підтримки Міністерства у справах ветеранів України, на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили пройшов Міжнародний форум громадських об’єднань ветеранів, а також в рамках заходу відбулось відкриття виставки робіт учасників АТО/ООС та презентація книги Андрія Воробця «Нотатки на полях війни».

Тематика форуму охоплювало широке коло питань.  Так, на заході обговорювали питання інституційної спроможності ветеранської спільноти, співпраці органів влади та об’єднань учасників бойових дій, соціального захисту і підтримки ветеранів війни та родин загиблих. Також приділили увагу питанню формування позитивного образу ветерана російсько-української війни та його ролі у національно-патріотичному вихованні.

Після привітання, в актовій залі розпочалась робота пленарного засідання, на якому обговорювали спортивну реабілітацію ветеранів, проєкти у сфері національно-патріотичного виховання, співпрацю ветеранських просторів з місцевим самоврядуванням та досвід взаємодії між органами місцевого самоврядування, ветеранами і військовослужбовцями Миколаєва. Далі учасники форуму розійшлися за різними локаціями, на яких відбувались панельні дискусії та круглі столи за різними тематиками.

На відкриття Форуму завітали представники громадських організацій ветеранів зі всіх регіонів України. Варто зазначити, що у роботі форуму беруть участь військовослужбовці канадської місії Unifier.

Дмитро Горбачик