НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Миколаєві на базі міського Центру підтримки внутрішньо-переміщених осіб та ветеранів АТО/ООС було проведено фаховий збір з офіцерами структури цивільно-військового співробітництва.

 

Учасники зборів розглянули актуальні теми з питань цивільно-військового співробітництва. Зокрема – порядок вивчення стану цивільного середовища, діяльність підрозділів ЦВС в інтересах виконання завдань військами (силами), аспекти та порядок застосування міжнародного гуманітарного права, порядок взаємодії між органами виконавчої влади та місцевого самоврядування з військовими частинами, здійснення евакуації місцевого (цивільного) населення, взаємодія між релігійними організаціями різних конфесій та порядок поховання військовослужбовців різних віросповідань тощо.

Під час заходу виступали заступник міського голови м. Миколаєва Юрій Степанець, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Миколаївської обласної державної адміністрації Роман Фісун, головний спеціаліст відділу Міністерства у справах ветеранів України у Миколаївській області Павло Саєнко, а також представники Національної поліції України, Національної гвардії України та військові капелани різних конфесій.

Метою зборів було поглиблення та закріплення теоретичних знань з питань цивільно-військового співробітництва та міжнародного гуманітарного права, вивчення вимог керівних документів, обмін досвідом та досягнення єдності поглядів щодо виконання завдань з цивільно-військового співробітництва.

 

Дмитро Горбачик