НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Представник спортивного клубу Нацгвардії та лідер Національної Олімпійської збірної команди України з плавання старший сержант Михайло Романчук здобув «бронзу» для України на Олімпійських іграх у Токіо в плаванні на дистанції 800 метрів вільним стилем.

«До цієї нагороди я йшов 18 років. З 6 років, коли почав займатися плаванням та прийшов до свого тренера Петра Нагорного, разом з яким і вдалося досягти всіх результатів. Звичайно, без нього б нічого цього не було, – представник спортивного клубу Нацгвардії старший сержант Михайло Романчук. – Це був надзвичайно складний і незвичний фінал. Я дуже сподівався покращити свій олімпійський рекорд, який встановив у півфіналі. Але радує, що його так і не перевершили. Буду готуватися до старту на 1500 метрів».

У півфіналі українець встановив олімпійський рекорд на цій дистанції, продемонструвавши час 7:41.28, і вийшов у фінал.

Старший сержант Михайло Романчук є срібним призером Юнацьких Олімпійських ігор у Нанкіні 2014 року на дистанції 800 метрів вільним стилем. Бронзовий призер чемпіонату Європи в Лондоні у 2016-му році, чемпіон Європи в Глазго 2018 року і в Будапешті 2021 року.

Пресслужба НГУ