НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

12 червня на центральній площі міста відбулося яскраве дійство для малечі. До масштабного заходу з різними локаціями цікавими дітям та їх батькам долучилися гвардійці військової частини 3056, прикордонники, рятувальники, спецпризначенці та багато інших.

Кожен з учасників намагався максимально вразити маленьких гостей заходу. Тому силовики у відповідному екіпіруванні розмістили по локаціях свою автомобільну техніку, спецзасоби, вивели службових собак,  проводили конкурси та виконували всі примхи малечі.

Захід відкрив начальник Головного управління Нацполіції Олександр Прокудін, після чого очільники силових відомств та представники влади, разом з дітьми пронесли площею символічний факел. Частину естафети з факелом пройшов і командир військової частини 3056 підполковник Руслан Кузьміч разом з маленькою «напарницею», передавши його Олександру Прокудіну.

Крім того, в рамках заходу відбувся благодійний забіг «Сильні духом», у якому взяли участь всі вікові категорії цивільних херсонців та силовиків. Від гвардійців у забігу брав участь заступник командира військової частини 3056 капітан Олег Ліщишин та інші небайдужі військовослужбовці.

Аліна Кобець