НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, у рамках акції “16 днів проти насильства”, до нацгвардійців завітали колеги з місцевого департаменту патрульної поліції аби у форматі бесіди поспілкуватися на важливу та актуальну у сучасному світі тему домашнього насильства. 

На цей раз нашими гостями були патрульні офіцерки Ірина Луняка та Алла Ненько, які мають значний досвід роботи з проблемними сім’ями та не раз стикалися з агресією у бік жінок та дітей. 

У свою чергу, для нацгвардійців з патрульних підрозділів військової частини 3056, родинні бійки також не є незвичайним явищем, адже під час виконання завдань з охорони громадського порядку, вони часто приймають виклики на випадки домашньої агресії з боку чоловіків або навіть зустрічаються з подібним на вулицях міста.

«Не тільки фізичне насильство є тривожним фактором у сім’ї, часто жертви агресії здатні терпіти сильний психологічний тиск, образи та маніпуляції, які шкодять не тільки самим жінкам, а й їх дітям, які все це бачать і чують, після чого мають ризик перенести це на модель своєї майбутньої родини. Будь-яке насильство є справжнім злочином, з яким не можна миритися», – зазначила в ході бесіди Ірина Луняка.

Наші гості показали гвардійцям цікаву презентацію з інформацією про те, як поводитися у подібних ситуаціях, нагадали про статті Кримінального кодексу, якими караються подібні злочини щодо жінок чи дітей та розповіли про те, яким чином надалі постраждалим надається допомога.

Аліна Кобець