НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Головному управлінні НГУ пройшла робоча зустріч представників департаменту професійної підготовки ГУ НГУ з керівниками груп підготовки операції «UNIFIER».

Під час зустрічі сторони підсумували роботу, яка нині ведеться на базі Навчального центру підготовки до спеціальних дій, що на Київщині, стосовно проведення Базового курсу підготовки розвідника НГУ, погодили подальший план співпраці з його удосконалення та  розробки Базового курсу підготовки снайперів НГУ.

«Нині ми працюємо над оптимізацією співпраці з НГУ в різних напрямках нашої діяльності, у тому числі і у розробці курсів з індивідуальної підготовки, це допоможе стандартизувати підготовку військових Нацгвардії і зробити її ще більш ефективною», – розповідає керівник відділу доктрини та освіти операції «UNIFIER» майор Адам Вьогель.

За словами офіцера, надзвичайно важливим аспектом під час розробки програм є залучення до цього процесу гвардійських офіцерів, які вже пройшли навчання з розробки навчальних програм та мають відповідну кваліфікацію.

Представники департаменту професійної підготовки ГУ НГУ повідомили канадських колег про готовність до проведення колективної підготовки, яку було припинено через карантинні обмеження рік тому. Тому було обговорено можливість залучення інструкторів операції до колективної підготовки рот оперативного призначення НГУ.

Своєю чергою начальник управління міжнародного співробітництва ГУ НГУ полковник Володимир Грабчак повідомив іноземних колег про готовність розширення напрямків співпраці та відкритість до подальшої роботи.

Канадську сторону також поінформували про актуальний стан та перспективи розбудови професійного сержантського складу НГУ за стандартами НАТО. Представники Нацгвардії високо оцінили внесок Канадських колег в розробку курсів Базової підготовки рядового складу, Базового курсу лідерства та Середнього курсу лідерства. Партнерів запросили взяти участь у завершенні розробки даного циклу підготовки – створенні кваліфікаційних стандартів підготовки Підвищеного (головний сержантів батальйонів) та Вищого (ГС військових частин, територіальних управлінь) курсів лідерства.

Сторони обмінялися інформацією щодо стану спільної роботи з розробки курсу підготовки штабних сержантів НГУ, проєкт якого створено у ГУ НГУ та передано Канадській стороні для надання пропозицій.

Управління міжнародного співробітництва ГУ НГУ