НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні у рамках військово – патріотичного виховання з юнаками та дівчатами допризовного віку був проведений комплекс заходів, який спрямований на закріплення отриманих теоретичних знань з предмета «Захист України».

Також діти мали можливість ознайомити з історією та бойовим шляхом Навчального центру, зі зразками озброєння та техніки Національної гвардії України, а також спробувати свої сили зі стрільби у лазерному тиру і відчути себе командиром БТР 4 під час симуляцій на тренажерах бойової техніки. Також школярі мали змогу виконати нормативи з кидання навчальних гранат та тактичної медицини.

Логічним завершенням навчально-польових зборів стануть майбутні бойові стрільби на полігоні Навчального центру Нацгвардії.

«Гартування нації розпочинається з кування характеру і цілеспрямованості її молодого покоління. Такі заходи, перед усім спрямовані для ознайомлення нашої молоді із силами та засобами Національної гвардії України, а також слугують фундаментом для їх подальшої підготовки у випадку виявлення бажання у проходженні військової служби в майбутньому. Розбудова модернізованої армії – це справа молоді, яку ми повинні збагачувати національно-свідомим світоглядом», – зазначив заступник начальника Навчального центру по роботі з особовим складом полковник Юрій Лісняк.

Група інформації і комунікації НЦ НГУ