НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Слідом за західним, до військовослужбовців Національної гвардії України прийшло світле свято Різдва Христового східного обряду. 

Для строковиків та курсантів, які проходять службу в сотнях кілометрів від дому і зустрічають Різдво далеко від рідних – особливо важливо відчути святкову атмосферу. Тому у військових частинах та в Національній академії НГУ провели Святвечір у теплому колі, дотримуючись усіх традицій свята. Військовослужбовці відчули справжній домашній затишок, вітали один одного, смакуючи з любов’ю приготовані кухарями солдатської їдальні вишукані салати, канапки та бутерброди, різноманітні м’ясні та рибні страви – як традиційні на подібні свята, так і кулінарні новинки, смачні гарніри, десерти, і звісно, основну страву Різдвяного столу – святкову кутю.

З нагоди свята, до гвардійців завітали творчі колективи, які підготували для бійців вертеп – справжнє шоу у сучасному музичному виконанні. Глибина і краса фольклорного мистецтва викликали хвилю аплодисментів. Колективи привітали гвардійців з Різдвом та побажали куті смачної, коляди гучної, щасливого Різдва і на весь рік добра!

За матеріалами з військових частин