НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, військовослужбовці Навчального центру Національної гвардії України та їх рідні побували в Марійському духовному центрі, який розташований в мальовничому селищі Зарваниця, що на Тернопільщині.

Слід зауважити, що такі поїздки сприяють духовному зміцненню воїнів та згуртовують військову родину.

Загалом до Зарваниці з Навчального центру прибуло близько 90 осіб. Це військовослужбовці, члени їх сімей та військові капелани, які виявили бажання духовно збагатитися.

Очолив паломництво і поблагословив його, начальник департаменту Патріаршої корії Української Греко-католицької церкви владика Михаїл (Колтун), він і розповів всім присутнім про історію чудотворної ікони Зарваницької Богородиці, духовного Марійського центру та саму сутність 13-го Всеукраїнського військового паломництва.

«Я дуже рада, що мала можливість відвідати це святе місце, духовно збагатитися та розширити свої духовні кордони»,- поділилася лейтенант Марина Павлік

Також військовослужбовці взяли участь у хресній ході, яка закінчувалася в унікальному комплексі споруд «Український Єрусалим».

Цього року на всеукраїнському паломництві був присутній Командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан, який разом з військовослужбовцями, членами їх сімей та родинами загиблих молився за мир в Україні та віддав шану загиблим воїнам у поминальній молитві.

Довідково: Паломництво традиційно відбувається у третю неділю вересня і збирає велику кількість військовослужбовців різних силових структур, а це є чудовою нагодою стати ближчим до Бога, до себе, до свого побратима.

Михайло Проказюк