НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Командування 2-го та 3-го батальйонів 2 Галицької бригади Національної гвардії України, що дислокуються у Тернополі та Ужгороді, урочисто вручило зброю  новоприбулим військовослужбовцям строкової служби.

«Для нас, військових, ритуал вручення зброї молодому поповненню – дуже важливий, – говорить командир 2-го батальйону підполковник Дмитро Гуртовський. – Я завжди наголошую на тому, що те, як ви доглядаєте за зброєю, відобразиться на виконанні ваших стрілецьких вправ. Доглядайте її – і вона буде служити вправно».

Строковці призвані до лав Нацгвардії цієї весни. Вони склали Військову присягу та пройшли навчальний збір з молодим поповненням у Львові. Понад місяць строковці користувались навчальною зброєю. Тепер же мають ту, яка буде поруч з ними усю службу. Церемонія вручення бойової зброї, символізує початок справжньої військової служби.

«З цією зброєю ви виконуватимете завдання протягом всього строку служби. Це знакова та дуже відповідальна подія у житті кожного військовослужбовця. Ви запам’ятаєте її  на все життя. Бажаю мужності та витримки, гідно нести службу та з честю виконувати покладені на Вас завдання», – привітав гвардійців заступник командира 3 батальйону капітан Андрій Стахів.

Олександр Коробко, Аліна Новікова