НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

29 травня, близько сотні новобранців Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка один-за-одним присягли на вірність українському народові.

Незважаючи на дощову погоду та карантинні заходи, на плацу панувала святкова атмосфера.  Бадьоро юнаки  урочисто присягнули завжди бути вірним українському народові, сумлінно і чесно виконувати свій військовий обов’язок, а також бути вірним та відданим своїй Батьківщині.

Із цією по-справжньому знаменною подією для військовослужбовців привітав командир військової частини полковник Володимир Мусієнко: «Сьогодні всі ви прийняли Військову присягу на вірність українському народові. Вас чекає цікава та не проста служба. Упевнений, що час, проведений в стінах нашої частини, пройде для вас непомітно і, найголовніше, з користю та новим досвідом для вас!»

Помітно нервуючи перед таким важливим дійством солдат Кирило Іваницький розповів, що ні в якому разі не шкодує, що вирішив прийти до армії та радий, що потрапив саме до цієї бригади.

«Я самостійно прийняв рішення йти до армії. Дуже радий, що потрапив саме до цієї бригади. Оскільки це частина оперативного призначення, і обов’язки, які на неї покладені, досить багатогранні та різноманітні. Упевнений, що тут я здобуду новий досвід та багато чому навчусь», – розповідає солдат Кирило Іваницький.

Після завершення урочистостей військовий оркестр бригади провів для гвардійців святковий концерт.

Група інформації і комунікації військової частини 3027