НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Призовників весняного призову 2021 року, що нещодавно прибули до 2 Галицької бригади Нацгвардії України, вивчали за допомогою мобільного центру психологічної підтримки. Професійно-психологічне вивчення відбувалось в салоні спеціально облаштованого для цього центру.

Вивчення тривало кілька днів, аби різносторонньо розкрити майбутніх гвардійців, а також допомогти їм адаптуватись у новому колективі.


«Хлопці спочатку проходили тестування, аби ми мали про них психологічний портрет, – розповідає психолог навчального збору лейтенант Василь Куценко, – тестування відбувається у дуже зручному форматі – на планшетах, результати відомі одразу. Ми застосовуємо багато методик, аби глибше пізнати людину».

Як розповідають психологи, такі сучасні центри та методики надзвичайно допомагають психологам у роботі. Вони дозволяють визначити цінність кожної особистості, аби зрозуміти, хто і з ким може знайти спільну мову у підрозділі. Надзвичайно важливо і зрозуміти, чи є у людини приховані емоції чи внутрішні конфлікти.


«Прихід в армію – це зміна середовища та обставин, – продовжує розповідати лейтенант Василь Куценко, – тому ми проводимо й аутогенне тренування, яке допомагає розвантажитись та зняти стрес».

Кальницький Руслан прибув до бригади з Кіровоградщини. Каже, що з такою роботою психолога стикається вперше.


«Дуже цікаво було проходити тести, дізнатись себе глибше, – говорить строковик, – я ще ніколи в житті не проходив таке вивчення, а з психологами стикався лише у школі. Надзвичайно сподобалось».


Аліна Новікова