НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міжнародному міжвідомчому багатопрофільному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії за 2021 рік пройшли колективну підготовку понад 2000 військовослужбовців з різних куточків України. У співпраці з міжнародними партнерами Навчальні центри створювали навчальні програми, що наближені до стандартів НАТО та активно впроваджували їх у підготовку підрозділів.

Серед них базові курси підготовки спецпризначенців, снайперів та розвідки   за участі інструкторів Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади (операція «UNIFIER») та колективна підготовка рот оперативного призначення, інженерів та військовослужбовці танкових підрозділів Нацгвардії.

У рамках реалізації спільного проєкту «Удосконалення можливостей підготовки підрозділів Національної гвардії України» (LOE5), що фінансується Глобальним резервним фондом безпеки (GSCF) через Міністерство оборони США у Міжнародному центрі відбулись курси з розвитку системи колективної підготовки Нацгвардії.

Водночас підрозділи з охорони громадського порядку НГУ отримали навички з демократичного контролю масових зборів та відбувсь обмін досвідом з представниками жандармерії Франції та Військ карабінерів Італійської республіки.

Вперше на території загальновійськового полігону у рамках реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Готовність України у сфері ядерної безпеки» за фінансування Уряду Сполучених Штатів Америки через Агентство зменшення загроз МО США та компанію-підрядника «Raytheon» відбулись міжвідомчі масштабні навчання з міжвідомчої взаємодії під час ліквідації радіологічної аварії.

Теж вперше у Міжнародному центрі відбулась і комплексна міжвідомча підготовка підрозділів Бригади швидкого реагування НГУ та Державної прикордонної служби України до багатонаціональних навчань «Rapid Trident-2021». Близько двадцяти канадських інструкторів передавали свій досвід українським військовим.

А наприкінці року відбувся візит представників Київської асоціації військових аташе та міжнародних організацій, де міжнародні партнери ознайомилися з основними функціями та завданнями Національної гвардії України, її досягненнями та роллю у секторі безпеки й оборони держави.

То яким був 2021 рік для Міжнародного центру та що вдалось досягти дивіться у яскравих відеомоментах.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ