НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З часу створення Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів НГУ, що дислокується в селі Старе на Київщині, у Національній гвардії з’явилась активна платформа для розвитку міжнародного співробітництва та міжвідомчої підготовки з урахуванням досвіду країн-партнерів, а також впровадження стандартів НАТО.

 

Навчальними центрами підготовки підрозділів проводиться інтенсивна співпраця з міжнародними партнерами по створенню програм підготовки, що відповідають вимогам сьогодення та сучасним реаліям і потребам усіх складових сектору безпеки та оборони України.

 

Після підписання Технічної угоди між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством національної оборони Канади і Канадськими Збройними Силами на постійній основі у Міжнародному центрі перебуває група канадських інструкторів «Старе» Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні, що проводить активну роботу по створенню багаторівневої колективної підготовки у Національній гвардії та надає дорадчу допомогу під час її проведення.

 

Вже у березні цього року планується розпочати практичну фазу реалізації проєкту LOE-5 «Удосконалення можливостей підготовки підрозділів Національної гвардії України», який фінансується Глобальним резервним фондом безпеки (GSCF) через Міністерство оборони США, за участі інструкторів Сполучених Штатів Америки. Проєктом передбачено проведення заходів підготовки з метою розвитку системи колективної підготовки у Національній гвардії України, а також розбудову інфраструктури Міжнародного центру. В рамках його реалізації, спільно з американською стороною, проходить будівництво казарми з навчальними класами на території загальновійськового полігону. Роботи планується завершити у 2021 році.

 

Інструктори Навчальних центрів підготовки підрозділів проходять стажування у Навчальних центрах Франції, Італії, Румунії та беруть участь у міжнародних багатонаціональних навчаннях, переймаючи досвід провідних країн-членів НАТО.

 

Співпраця Міжнародного центру у колективній підготовці підрозділів Нацгвардії з країнами-членами НАТО продовжується та набирає обертів. Представники країн-партнерів у листопаді минулого року підтримали пропозицію НГУ щодо визначення Міжнародного центру підготовки підрозділів Нацгвардії додатковою локацією для проведення багатонаціональних навчань «Rapid Trident – 2021».

 

Про досягнення та розвиток колективної підготовки підрозділів Національної гвардії України, а також розбудову та реалії сьогодення дивіться у презентаційному відео «Міжнародний центр Нацгвардії #2021».

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ