НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

До Міжнародного центру підготовки підрозділів НГУ, що в селі Старе на Київщині, прибувають для проходження строкової служби призовники II-2021 року.

З прибуттям до військової частини юнаки проходять медичний огляд, отримують форму та необхідне речове майно, знайомляться з військовим побутом та звикають вставати по команді «ПІДЙОМ!». У їх адаптації до військової служби братиме участь весь колектив. І це далеко не все, що підготував Міжнародний центр для початку становлення молодих гвардійців.

Попереду хлопців чекає навчальний збір, де вони будуть вивчати Статути Збройних Сил України, відпрацюють стройові прийоми, навчаться надавати домедичну допомогу, поводитися зі зброю та виконувати вправи навчальних стрільб.

Очі юнаків повні бажання якнайшвидше стати повноправними членами військового колективу та навчитися захищати рідну українську землю.

«Коли я з іншими хлопцями прибув до Міжнародного центру, то перше, що мене вразило – це умови проходження служби. Таке враження, ніби все було підготовлено саме для нас. Я міг спокійно зітхнути, тому що сучасні умови це зовсім не те, що розповідав мені про службу дідусь», – поділився першими враженнями від перебування у військовій частині майбутній гвардієць Андрій Колосівський, який родом із Житомирщини.

Варто сказати, що під час навчального збору кожен з них зможе як підвищити рівень своєї фізичної підготовки, так і досягнути тих цілей, які вони поставили перед собою на час служби.

Із завданнями, які покладені на Міжнародний центр, з історією його створення та розбудови, умовами проходження служби ознайомив молодих воїнів заступник начальника Міжнародного центру по роботі з особовим складом полковник Максим Барилко. Під час зустрічі з молодим поповненням він розповів про участь Нацгвардії у захисті держави та її Героїв, а також всі вшанували пам’ять загиблих захисників України.

Попереду молоде поповнення чекає нелегкий період адаптації у військовому середовищі по завершенню якого хлопці складуть Військову присягу на вірність українському народові і зможуть з гордістю називати себе гвардійцями.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ