НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Вже традиційно новорічні свята в Україні розпочинаються від Дня Святого Миколи Чудотворця. У цей день існує традиція дарувати дітям подарунки, ховаючи їх під подушку. Цей звичай походить з повір’я про те, що Микола Чудотворець потай приносив в будинки та залишав дітям теплі речі, іграшки та їжу.

У Міжнародному центрі Національної гвардії на передодні свята відбулась новорічна вистава для дітей гвардійців. Казковий, новорічний вечір для малечі створили актори Бориспільського муніципального театру “Березіль”. А солодкі подарунки дітлахи військовослужбовців отримали за сприяння   директора СТОВ «Старинська птахофабрика» Сергія Міщенка, а також Переяславської та Бориспільської міських рад.

Діти з радістю зустріли гостей, брали участь в іграх та забавах. Найменшим сподобались говірливий лісовик, а старшим запам’ятались ритмічний жартівливий танок та пісні.

Після вистави представники скаутської організації «Пласт» в Борисполі, які теж брали участь у новорічному заході, передали сім’ям гвардійців Вифлеємський вогонь миру та добра, який щороку мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

Разом із учнями підшефного Бориспільського професійного ліцею гвардійці зібрали солодкі подарунки і не тільки та привітали зі святом дітей загиблих та поранених військовослужбовців, якими опікуються.

Не оминули гвардійці своєю увагою і дітей багатодітних сімей, що мешкають у селах Старе та Іванків Бориспільського району та з військовими капеланами Міжнародного центру передали їм подарунки від Святого Миколая.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ