НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

В актовому залі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбувся круглий стіл на тему «Організаційно-правові аспекти та тенденції розвитку складових сектору безпеки і оборони», в якому взяли участь представники Київського інституту Національної гвардії України та кафедри правового забезпечення гуманітарного інституту Національного університету оборони України.

На початку зустрічі заступник начальника Національного університету оборони України генерал-майор Сергій Поздишев та тимчасово виконуючий обов’язки начальника Київського інституту Національної гвардії України Володимир Клачко підписали договір про співробітництво між двома вищими військовими навчальними закладами.

 

«За допомогою даного договору ми зможемо реалізовувати спільні проєкти, проводити науково-дослідні роботи та інші дослідження з проблем і тематики відповідно до напрямів діяльності, створювати спільні творчі колективи, робочі групи та інше», – у своєму вітальному виступі перед учасниками круглого столу зазначив полковник Володимир Клачко.

 

Під час зустрічі обговорювалися питання наявного стану правового регулювання діяльності сектору безпеки і оборони держави в сучасних умовах, зокрема, з урахуванням проведення операції Об’єднаних сил, окреслювались тенденції розвитку законодавства з питань забезпечення національної безпеки.

Загальна кількість учасників наукового заходу склала понад ста осіб. Зокрема, у ньому взяли участь наукові та науково-педагогічні працівники кафедри правового забезпечення гуманітарного інституту Національного університету оборони України та Київського інституту Національної гвардії України, а також курсанти та слухачі цих вищих військових навчальних закладів.

Відповідно договору сторони здійснюватимуть науково-технічне і науково-педагогічне співробітництво в галузях національної безпеки і оборони, права національної безпеки та військового права, зокрема, з питань оборони, захисту суверенітету і територіальної цілісності України, розвитку сектору безпеки і оборони, військового правопорядку та міжвідомчої взаємодії, проходження військової служби, забезпечення прав, свобод і соціально-правових гарантій військовослужбовців та членів їх сімей, адаптації законодавства у сфері національної безпеки і оборони до стандартів країн-членів НАТО та з інших питань згідно з профілем діяльності Сторін.

Підписання договору надасть додаткового імпульсу для спільної праці у галузі військової освітньої діяльності, а дружні, партнерські відносини допоможуть поглибити взаємодію Збройних Сил та Національної гвардії України.

Служба інформації та комунікації Київського інституту