НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час зустрічі зі спортсменами-олімпійцями, які представляють підрозділи Міністерства внутрішніх справ України, Денис Монастирський привітав атлетів із здобутими результатами на Олімпійських іграх-2020 у Токіо.

Він також заявив, що у системі МВС буде значно посилено внутрішньовідомчі спортивні змагання різного рівня. А особливу увагу відомство приділить реконструкції вже наявних і побудові нових об’єктів спортивної інфраструктури.

«Кожна сім’я, кожне місто, кожен навчальний заклад, в якому ви навчались, пишався вашими медалями. Хочеться вірити, що увага буде і до вашої підготовки, а також до людей, які готують вас до перемоги. 9 олімпійських нагород завоювали працівники системи МВС. Звернусь до Президента України з пропозицією і проханням, щоб в Україні не закрилась жодна спортивна школа. А лише розвивались можливості для наших спортсменів», – сказав він. 

Командувач НГУ генерал-полковник Микола Балан привітав спортсменів-нацгвардійців і тренерів з гарними результатами на Олімпіаді у Токіо.

«Ви гідно представляєте нашу країну та Національну гвардію України», – підкреслив він. 

Спортсмени отримали відомчі відзнаки та нагрудні знаки МВС «За безпеку народу», пам’ятні та цінні подарунки. Також годинниками від МВС міністр нагородив заслужених тренерів – Олесю Зайцеву, Миколу Мацапуру, Валерію Меженіну, Олексія Мельника, Світлану Саїдову, Олександра Хижняка. 

Нагадаємо, Ігри XXXII Олімпіади тривали на спортивних аренах японської столиці з 23 липня по 8 серпня. Участь у них взяли 157 українських спортсменів, 32 з них військовослужбовці (службовці) спортивного клубу Національної гвардії України.

Всього Україна здобула 19 медалей із них:

1 – золоту

6 – срібних

12 – бронзових.

На цих змаганнях спортсмени спортивного клубу Національної гвардії України зробили вагомий внесок до національної скарбнички, здобувши 7 медалей:

2 – срібних

5 – бронзових.

Срібні медалі завоювали:

старший сержант Михайло Романчук (плавання, 1500 м в/с)

молодший сержант Людмила Лузан (каное-двійка 200 м).

Бронзові медалі:

старший сержант Михайло Романчук (плавання, 800 м в/с)

молодший сержант Людмила Лузан (веслування на каное-двійка 500 м)

службовець Алла Черкасова (жіноча боротьба, 68 кг.)

службовець Марта Фєдіна (артистичне плавання, дует)

службовець Анастасія Савчук (артистичне плавання, дует)

службовець Марта Фєдіна (артистичне плавання, група)

службовець Єлизавета Яхно, (артистичне плавання, група)

службовець Анастасія Савчук (артистичне плавання, група).

Пресслужба НГУ