НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Денис Монастирський та Микола Балан у межах робочої поїздки на Луганщину відвідали місце дислокації військовослужбовців НГУ у районі проведення Операції Об’єднаних сил.

Командувач Національної гвардії України подякував військовим за службу та збереження українських кордонів. Також, Микола Балан вручив захисникам пам’ятні годинники. Міністр внутрішніх справ нагородив гвардійців відомчими відзнаками.

Нацгвардійці цілодобово виконують завдання на цьому блок-пості, починаючи з 2015 року. Сьогодні пропускний режим забезпечують військовослужбовці третьої бригади оперативного призначення ім. Петра Болбочана. Лише за останні 9 місяців гвардійці затримали 30 громадян за кримінальні та адміністративні правопорушення. Головним завданням гвардійців лишається затримання громадян за співпрацю з незаконними збройними формуваннями.

Денис Монастирський ознайомився з умовами служби на передових позиціях.

«Ми сьогодні приїхали для того, щоб на власні очі подивитися на умови несення служби українських захисників, вирішити як можна їх поліпшити. Ми будемо робити пропозиції у державний бюджет України 2022 року, щодо формування фінансування Національної гвардії. Відстоювати зарплатні військових та поліпшувати умови несення служби. Я маю честь дякувати вам сьогодні і впевнений, що разом ми відстоїмо українські кордони», – зазначив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

Після візиту на блок-пост Національної гвардії України в районі проведення ООС Микола Балан, Денис Монастирський та представники Державної прикордонної служби України і Національної поліції України поклали квіти до пам’ятника загиблим героям України поблизу КПВВ Станиця Луганська. Окрім цього, міністр із командою подивилися, на процес роботи КПВВ Станиця Луганська.

Надалі робочий візит міністра внутрішніх справ України планується на заході України.

Пресслужба НГУ в ООС