НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Для строковиків військової частини 3051 Національної гвардії України минулі вихідні стали пізнавальними та цікавими, а все завдяки підписаному минулого тижня Меморандуму про співпрацю між музеями Сумщини та НГУ.

Строковики завітали до Сумського обласного художнього музею ім. Никанора Онацького. Там мали змогу наочно переглянути низку експозицій музею. Спеціально для гвардійців була проведена тематична екскурсія «Сумський художній музей – мистецька скарбниця Сумщини», під час якої бійці, ознайомились з історією закладу та його колекцією, дізнались про творчий та життєвий шлях його засновника та першого директора Никанора Онацького. Військовослужбовці також мали можливість відвідати десяту ювілейну виставку декоративно-ужиткового мистецтва «Кращий твір року -2021», присвячену до 30-ї річниці Незалежності України, на якій представлені роботи відомих майстрів народної творчості Сумщини.

Але це не все. Сумські гвардійці відвідали також Меморіальний Будинок-музей А.П. Чехова – одну із родзинок культурної спадщини Сумщини. Відтак екскурсія до нього стала чудовою нагодою для гвардійців частини познайомитися із життям та творчістю письменника.

Нагадаємо, Меморандум про співпрацю та взаємодію у галузі музейної та заповідної справи було підписано 4 серпня. Завдяки йому нацгвардійці відтепер отримають змогу масово долучитися до багатств культурно-історичної спадщини Сумщини.

Група інформації та комунікації військової частини 3051