НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Командування Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України та Луганська обласна державна адміністрація підписали Меморандуму про співпрацю в галузі освіти, культури та мистецтв, бібліотечної та музейної справи.

Документ передбачає співробітництво та взаємодію між військовими та обласною владою, Сєвєродонецькою міською військово-цивільною адміністрацією, Кремінською міською радою, Рубіжанською міською радою, Старобільською міською радою, Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», Первомайським індустріально-педагогічним коледжем, Лисичанським промислово-технологічним фаховим коледжем.

«Такі проєкти Національна гвардія реалізує по всій території нашої держави. Одні із перших на нашу пропозицію щодо підписання і впровадження меморандумів відгукнулися саме представники східних областей. Основною метою меморандуму і втілення його в життя є формування у наших військовослужбовців певних цінностей, які потім стануть їм у нагоді. Строковики матимуть можливість навчатись не тільки військовій справі, а й примножувати свій культурний, науковий та духовний розвиток», – зазначив заступник начальника Східного територіального управління з персоналу полковник Сергій Ховайло.

Прагнучи об’єднати зусилля для координації дій у підвищенні ефективності надання культурних послуг військовослужбовцям, Меморандум про співпрацю створює всі умови для вільного доступу гвардійців до  театральних вистав, концертів обласної філармонії, різногалузевої літератури світових класиків та сучасних українських авторів, відвідування музеїв, їхніх виставок та експозицій.

«Дякую усім, хто брав участь в розробці Меморандуму. Сподіваюсь, завдяки його впровадженню ми ще більше зміцнемо моральний дух наших бійців – їм дуже потрібні підтримка в освіті та різнобарвне культурне збагачення. Підписання Меморандуму є ще одним важливим кроком на шляху до перемоги, адже захисникам, якими б мужніми вони не були, як ніколи важлива наша підтримка», – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Смирнов.

Заступник Луганської обласної державної адміністрації також додав, що документ офіційно засвідчує міцні й дружні стосунки між Луганською обласною державною адміністрацією та Східним оперативно-територіальним об’єднанням Національної гвардії України, а також надасть можливість надалі розвивати всі напрямки, які прописані у Меморандумі.

Анастасія Павленко