НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час бойового злагодження, яке проходило протягом двох тижнів в Міжнародному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії України, медики батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького взяли участь у практичному етапі курсу тактичної допомоги пораненим у бойових умовах (TCCC).

Курс проводився інструкторами Об’єднаної оперативно-тактичної групи місії UNIFIER Збройних сил Канади в Україні. Цього разу основну увагу на заняттях сконцентрували на евакуації до медичного пункту і подальше сортування та надання допомоги пораненим.

«Хочемо подякувати канадським інструкторам та командиру групи підготовки медиків місії UNIFIER  – майору Мартіну Барретту і керівнику курсу майстер-капралу Тревору Адамсу за таке важливе тренування, і хоч за роки участі в АТО та ООС ми вже маємо власний досвід, однак отримані знання з цих занять є також дуже цінними для нас», – розповів медик батальйону лейтенант Дмитро Андрієнко.

Військовослужбовці Північного оперативно-територіального об’єднання продовжують виконувати службово-бойові завдання на сході нашої держави у районі проведення операції Об’єднаних сил, тому ці навички є завжди життєво необхідними для гвардійців у бойових умовах.

Марина Бабчиніцер