НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Києві, тренінгова компанія «Центр спеціальної підготовки» разом з військовим медиком батальйону оперативного призначення імені героя України генерал-майора Сергія Кульчицького – інструктором Європейської ради реанімації та Американської асоціації серця – Олександром Корнійчуком долучилися до всесвітньої ініціативи «Stop the Blеed», яка спрямована навчити населення світу методам зупинки масивної кровотечі.

Протягом двох днів, усі охочі мали можливість безкоштовно відвідати заняття, що проходили у тренінговій компанії, та дізнатися більше про те, які бувають види кровотеч, про важливість та значення своєчасної зупинки кровотечі, отримати початкові поняття про геморагічний шок і його симптоми. А також про алгоритм зупинки критичної кровотечі, техніку накладання джгуту-турнікету, пов’язки та перев’язувального пакету (Trauma Bandage), про тампонування рани при вузловій кровотечі (Combat guaze), при пораненні грудної клітини (пневмотораксі) чи пораненні черевної порожнини. Та як діяти у разі виникнення внутрішньої кровотечі.

Практичні навички відпрацьовувалися на сучасних манекенах, які максимально реалістично передавали ефект справжньої кровотечі за допомогою спеціальної рідини з червоним фарбником. А по завершенню навчання слухачі отримали офіційний сертифікат STOP THE BLEED®.

За словами учасників тренінгу, день видався насиченим і цікавим, а отриманні знання надзвичайно корисними, адже своєчасна допомога при кровотечі дає можливість врятувати людське життя.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ