НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

«Це має знати кожен. Ви, як вчителі повинні вміти надавати першу домедичну допомогу, тому що від вас може залежати життя дитини», –цими словами розпочав тренінг медичний інструктор батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького старшина Олександр Корнійчук.

Впродовж 6-ти годин, вчителі середньої загальноосвітньої школи №25 міста Києва, на сучасних манекенах та симуляторах практично відпрацьовували дії домедичної допомоги, а саме що робити під час:

  • серцево-легеневої реанімації;
  • переламів кісток та вивихів у дітей та дорослих;
  • наданні першої допомоги дітям при ранах та кровотечах;
  • перекладанні постраждалого в стабільне положення.

Одне з важливих питань, яке було розглянуто – питання безпеки та правила спілкування з диспетчером станції екстреної медичної допомоги під час виклику швидкої.

Кожен з учасників тренінгу зміг випробувати власні сили в екстремальних умовах.

«Велика зацікавленість та потреба даного тренінгу була сформована необхідністю у підготовці вчителів до занять без попереднього проходження необхідних медичних курсів. Учителям були представлені теоретичні та практичні знання із проведення базових реанімаційних дій. Також проведено короткий тренінг із принципів зупинки зовнішньої критичної кровотечі за допомогою турнікетів, тиску на рану та тампонування. Це було не тільки дуже корисно, а ще й цікаво послухати та побачити на власні очі. Дякуємо за таку можливість», – зазначив директор загальноосвітньої школи №25 м. Києва Федір Губенков.

Група інформації та комунікації військової частини 3066